1 * hěvzdičkové apartmány v Banské Štiavnici

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Banské Štiavnici. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Banské Štiavnice, kde najdeme města Vyhne, Sklené Teplice, Žiar nad Hronom, Krupina a Kováčová.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

1. Apartment Melita - The very centre of town 

Foto: Apartment Melita - The very centre of town
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Apartment Melita se nachází v centru Banské Štiavnice, jen 2 minuty chůze od náměstí sv. Trojice. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na město i bezplatné veřejné parkoviště.


2. Apartmán Sv. Trojica 

Foto: Apartmán Sv. Trojica
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
96 %

Apartmán Sv. Trojica se nachází v Banské Štiavnici, 200 metrů od starého zámku, a k dispozici má slunnou terasu a lyžárnu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.


3. Boutique apartments 

Foto: Boutique apartments
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
91 %

Boutique apartments se nachází v historickém centru Banské Štiavnice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou parkovat na nedalekém veřejném parkovišti. Kartu ke vjezdu si lze vyžádat na recepci.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby49 - 90 EUR za noc
Apartmán typu Deluxe s jednou ložnicí
osoby49 - 59 EUR za noc
Apartmán typu Comfort
osoby49 - 90 EUR za noc
Apartmán
osoby49 - 90 EUR za noc

4. Apartment Ortler 

Foto: Apartment Ortler
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Tento apartmán se nachází v Banské Štiavnici, 200 metrů od kostela sv. Kateřiny a 700 metrů od Nového zámku, a nabízí Wi-Fi zdarma. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.


5. Strieborný dvor 

Foto: Strieborný dvor
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %

Strieborný Dvor se nachází v Banské Štiavnici, 100 metrů od Nového zámku a rovněž 100 metrů od Starého zámku. Nabízí bezplatné Wi-Fi.


6. Dom Berg 

Foto: Dom Berg
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
95 %

Dom Berg představuje slovenské kulturní dědictví. Je situován v centru města Banská Štiavnica, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Ve všech jeho prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.


7. Apartmánový dom Mária 

Foto: Apartmánový dom Mária
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
83 %

Set within 2.2 km of New Chateau Banska Stiavnica in Banská Štiavnica, Apartmánový dom Mária offers accommodation with free WiFi and a kitchenette.


8. Apartman Belavita 

Foto: Apartman Belavita
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Just 500 metres from New Chateau Banska Stiavnica and 500 metres from Old Chateau Banska Stiavnica, Apartman Belavita features accommodation in Banská Štiavnica, with a garden. It has a terrace, city views and free WiFi.


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: