3 * hvězdičkové apartmány v Banské Štiavnici

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Banské Štiavnici. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Banské Štiavnice, kde najdeme města Vyhne, Sklené Teplice, Žiar nad Hronom, Krupina a Kováčová.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. KOMFORT apartmán ajaj StarStarStar

Foto: KOMFORT apartmán ajaj
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Offering a fully equipped modern-style apartment, Apartmán Ajaj is set 10-minute walk from the historic UNESCO-listed centre of Banská Štiavnica. A flat-screen TV with USB connection and a CD player are provided.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby0 - 0 EUR za noc

2. PANORAMA apartmán ajaj StarStarStar

Foto: PANORAMA apartmán ajaj
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Set 200 metres from The Church of St. Catherine, 500 metres from New Chateau Banska Stiavnica and 500 metres from Old Chateau Banska Stiavnica, PANORAMA apartmán ajaj offers accommodation situated in Banská Štiavnica.

Pokoje

Apartmán typu Superior
osoby40 - 50 EUR za noc

3. Apartman na Zlatom Dvore StarStarStar

Foto: Apartman na Zlatom Dvore
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartmán na Zlatom dvore se nachází v samém srdci historického centra Banské Štiavnice. Zahrnuje plně vybavenou kuchyni a rustikální nábytek. K dispozici je veřejné parkoviště v bezprostřední blízkosti.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby48 - 53 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: