Apartmány v Banské Štiavnici

Potřebujete ubytování v Banské Štiavnici ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Banské Štiavnici. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Banské Štiavnici má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


12 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 12 1 

1. Apartment Melita - The very centre of town 

Foto: Apartment Melita - The very centre of town
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Apartment Melita se nachází v centru Banské Štiavnice, jen 2 minuty chůze od náměstí sv. Trojice. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na město i bezplatné veřejné parkoviště.


2. Apartmán Sv. Trojica 

Foto: Apartmán Sv. Trojica
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
96 %

Apartmán Sv. Trojica se nachází v Banské Štiavnici, 200 metrů od starého zámku, a k dispozici má slunnou terasu a lyžárnu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.


3. KOMFORT apartmán ajaj StarStarStar

Foto: KOMFORT apartmán ajaj
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Offering a fully equipped modern-style apartment, Apartmán Ajaj is set 10-minute walk from the historic UNESCO-listed centre of Banská Štiavnica. A flat-screen TV with USB connection and a CD player are provided.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby0 - 0 EUR za noc

4. Boutique apartments 

Foto: Boutique apartments
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
91 %

Boutique apartments se nachází v historickém centru Banské Štiavnice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou parkovat na nedalekém veřejném parkovišti. Kartu ke vjezdu si lze vyžádat na recepci.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby49 - 90 EUR za noc
Apartmán typu Deluxe s jednou ložnicí
osoby49 - 59 EUR za noc
Apartmán typu Comfort
osoby49 - 90 EUR za noc
Apartmán
osoby49 - 90 EUR za noc

5. PANORAMA apartmán ajaj StarStarStar

Foto: PANORAMA apartmán ajaj
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Set 200 metres from The Church of St. Catherine, 500 metres from New Chateau Banska Stiavnica and 500 metres from Old Chateau Banska Stiavnica, PANORAMA apartmán ajaj offers accommodation situated in Banská Štiavnica.

Pokoje

Apartmán typu Superior
osoby40 - 50 EUR za noc

6. Apartment Ortler 

Foto: Apartment Ortler
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Tento apartmán se nachází v Banské Štiavnici, 200 metrů od kostela sv. Kateřiny a 700 metrů od Nového zámku, a nabízí Wi-Fi zdarma. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.


7. Strieborný dvor 

Foto: Strieborný dvor
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %

Strieborný Dvor se nachází v Banské Štiavnici, 100 metrů od Nového zámku a rovněž 100 metrů od Starého zámku. Nabízí bezplatné Wi-Fi.


8. Apartman na Zlatom Dvore StarStarStar

Foto: Apartman na Zlatom Dvore
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartmán na Zlatom dvore se nachází v samém srdci historického centra Banské Štiavnice. Zahrnuje plně vybavenou kuchyni a rustikální nábytek. K dispozici je veřejné parkoviště v bezprostřední blízkosti.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby48 - 53 EUR za noc

9. Dom Berg 

Foto: Dom Berg
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
95 %

Dom Berg představuje slovenské kulturní dědictví. Je situován v centru města Banská Štiavnica, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Ve všech jeho prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.


10. Apartmánový dom Mária 

Foto: Apartmánový dom Mária
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
83 %

Set within 2.2 km of New Chateau Banska Stiavnica in Banská Štiavnica, Apartmánový dom Mária offers accommodation with free WiFi and a kitchenette.


11. Apartman Belavita 

Foto: Apartman Belavita
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Just 500 metres from New Chateau Banska Stiavnica and 500 metres from Old Chateau Banska Stiavnica, Apartman Belavita features accommodation in Banská Štiavnica, with a garden. It has a terrace, city views and free WiFi.


12. 4Sochy StarStarStarStar

Foto: 4Sochy
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Apartmán 4Sochy se nachází v historické budově se 4 sochami znázorňujícími roční období v Banské Štiavnici, zanesené na seznam kulturního dědictví UNESCO. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby99 - 139 EUR za noc

12 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 12 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: